November 2011

Hit the lights*

18. november 2011 at 20:31 | Tiney* |  diary
Hello Sweathearts.
Jak se máte, jak žijete? U mě to docela jde, dietový myšenky mě ještě nepřešly. A co naděláš. Pořád jím, medituji, miluji. Nic zvláštního se neděje. Až na to že mi nehorázně jeblo a začla jsem psát básničky. Ooops. Jedna se mi celkem líbí ale ty ostatní ani nestály za uveřejnění. Jo a taky hodně kreslím, mám za sebou jednu A3 kresbu jakéhosi křesla. Je tam hodně stínů a tak. Pár hodin jsem trpěla s ušmudlanou prackou a slzami v očích. Rekapituluji svůj názor na mé kresby. Ok, když se mi chce, umím stínovat, ale kreslit neumím. Měním téma. Děkuju moc všem za ty krásné komentáře u minulého článku. So sweet from you honey! Tak já už se loučím, s kamarádkou budem mít "Věřte Něvěřte noc". Abyste mi tak rozumněli, znamená to že se tak dvě hodky budem koukat na věřte nevěřte. Jo a abych nezapomněla, zítra jedu do Phy do divadla ve kterým učinkujou jak zdravý, tak postižený děti. Ta myšlenka se mi moc líbí, tak to podpoříme ;).
PS: Fotka je moje. Nikdo, vysloveně nikdo, jí nebude kopírovat!
Bye.

Fitness.

12. november 2011 at 22:10 | Tiney* |  diary
Musím zhubnout.
Tumblr_luiw67clar1r0tml9o1_500_large

Neptejte se mě jak to udělám. Ale zvládnu to. Půjdu do toho s kámarádkou a pokud se to podaří. Ani nevím co bude. Ale doufám že nastane nějaká změna. Že se sebou třeba budu spokojenější. Že se budu mít radši. Když už na sobě nesnáším úplně všechno, mohla bych mít ráda aspoň svojí postavu. Ale to je daleko...

Eat. Pray. Love.

8. november 2011 at 15:37 | Tiney*

Co nového? No, tak.... Žiji, jím, medutuju, miluju. A taky píšu básně, kreslím, zpívám, hraju na kytaru, dívám se na televizi, mám výčitky svědomí. Fíha. A taky jsem byla nemocná tzn. celý den jsem ležela u rodičů v jejch gigantické dvouposteli, srkala jsem čaje a pořádala filmové maratony. Perfektní, ne? Udělala jsem si čas, patlala na sebe všemožné pleťové masky. Proto je tento článek nazvaný tak, jak je. Jedla jsem. Ne moc, ale měla jsem čas (a chuť) vařit různé těstoviny ap.). Meditovala jsem. Stáhla jsem si × naprosto úžasných aplikací do tátova iPodu Touche a tak teď pořád jenom poslouchám takovýto programy. Milovala jsem. Bohužel. Já si fakt nedám pokoj a líbí se mi jenom kluci který nemůžu mít. Shit. No nic, už musím bežet.
Bye.


Few images from my weheartit*

6. november 2011 at 14:38 | Tiney*
Pár obrázků z mého weheartit
[few images from my weheartit]
/http://weheartit.com/tineylovesavril/

Lajka...

3. november 2011 at 20:16 | Tiney*
Lajka první dosáhla oběžné dráhy kolem Země. Na pár hodin.
Nazvala bych to nelidskostí. Ale bohužel je to více než lidské. Je to akt naprosté krutosti a hlouposti.

Právý příběh. Teda doufám, četla jsem to v komixovém zpracování o Laicině životě, a musím říct, že po dočtění mi tekly slzy po tváři. Zkráceně vám ho povím. Laika byla pes z ulice. Spokojeně si pobíhala po ulici až do začátku ruského vesmírného programu. Ruští vojáci našli onoho osudného dne na ulici Moskvy dva psy. Jeden se ale bránil a tak byl vojáky umlácen k smrti. Druhý ale neměl žít o moc déle. S návratem Lajky na zem NIKDY NIKDO NEPOČÍTAL. Bohužel, Sověti se prostě nikdy nechlubili statečností.
Do vesmíru se potom konečně odvážili i lidé.
Ti si ale narozdíl od Lajky mohli vybrat.