July 2011

HIATUS 30.7-12.8

31. july 2011 at 8:00 | Tiney*
Je to tady :D. Já vám to říkala. Teď jdu odepsat na emaily a všechno vyřídit, pokud to stihnu tak i oběhnu svoje affilates... Je mi to líto :(, ale na táboře fakt internet není. Pod perexem poslední update na dlouhou dobu.
PS: Ten HIATUS nápis se mi docela líbí :P

6 things

29. july 2011 at 19:26 | Tiney*
Moje oblíbená silvidesign uspořádala takovou bleskovku, s názvem 6 things that I love.
................................................................................
Princip: To, že milujeme svou rodinu, přátele, partnera a kočičku je jasná věc! Ale buďme teď trochu přízemní. Jakých šest věcí máte na světě nejraději? Vejde se do šestice směsice dezertů, nebo milujete svůj hřeben?

Prosím, vložte odkaz na váš článek do komentáře! Ostatní pak budou mít skvělý přehled, co máte zrovna vy v oblibě. A třeba se budou inspirovat!
PS: Vím že těch věcí je 7, ale já si nemohla pomoct! Prostě jsem nevěděla, co vyřadit...
................................................................................
1. KNIHY
O doby, kdy jsem se ve čtyřech letech naučila číst, jsou mi knížky příjemným únikem z reality.

2. MAKEUP
Tohle je prostě úchylka. Nepřekonatelná.
3. CHANNEL LAKY NA NEHTY
Od té doby, co jsem svůj první dostala od tety, je nedám z ruky! Vlastním dva odstíny červené, jeden tmavě fialový a jeden béžový.
4. MOŘE, BAZÉNY, VÍŘIVKY
Že jsem ohnivé znamení? No a co. Zatímco se ostatní válí na pláži a opalují se, já už plavu se šnorchlem...
5. PARFÉMY
Už vždycky se mi při slově parfém bude vybavovat vůně mojí mámy-"Allure" od Channelu. Tahle vůně je pro mě spojena s mým dětsvím a mám na ní vzpomínky. Já osobně používám "Heat" od Beyoncé.
6. HARRY POTTER
Tahle úchylka se mě drží od roku 2001. Možná 2002, už si na to nevzpomínám. Dodnes mám v hlavě jak táta přišel domů s DVD z videopůjčovny. Byly mi čtyři a tak jsem moc nechápala o co jde. Všichni tři jsme se sesedli na gauč a koukali se. Já byla okouzlená! Pak jsem si přečetla první knížku a už to jelo :D Mimochodem, ten obrázek je úžasný <3


Natáčení filmu :D

26. july 2011 at 17:40 | Tiney*

Tumblr_lmx2a6z5yz1qds8ygo1_500_large
Chachachachachá!
Že byste nevěřili, co je nového? Zítra budu dělat komparz ve filmu! Strašně se těším. Jediným problémem je... Dovolte mi vše osvítit v následujícím ´miničlánečku´
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Asi před čtvrt rokem jsem se spolu s kámoškama dokopala na casting na komparz. Převážně proto, že se to konalo poměrně nedaleko nás. V naší milované Centrální Školní Jídelně. Nepředpokládala jsem, že jsem typ člověka hodící se do retro filmu, proto jsem po obdržení SMS oznamující přijetí a termín kostýmové zkoušky běhala, skákala a kříčela nadšením jak ten největší debil. Přijali nás všechny tři! Což je dosti podivné, protože tam byli lidé, které alespoň od vidění znám, ptala jsem se pěti, a nikoho z nich nepřijali! Na kostýmce jsme obdržely scény, ve kterých budeme hrát. Všechny tři jsme měly ´Škola´ a ´Diskotéka´. Natáčení školy jsem bohužel nezvládla, protože změnili termín a my byli na dovolené v již zmíněném Rakousku. Proto pro mě bylo více než překvapením, když mi přišla sms, že budu hrát ještě na ´plovárně´(!!!)."
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nevím, jestli už jste pochopili, v čem je problém. Problém je v tom, že do zítřka potřebuju zhubnout přibližně 100 kg...Nééé, to zas ne :D Ale má postava není přizpůsobená nějakému natáčení z různých úhlů, takže jestli nějaký kameraman natočí mojí prdel, tak---. Nicméně budu doufat, že se tato scéna bude točit ráno. To totiž moje břicho vypadá ještě relativně ploše... Každopádně si jdu hned po dopsání tohoto článku zaběhat. A do zítra už jím jenom ovoce [ano, slavná dieta z krasna.cz].
Držte mi palce, pac a pusu
Tiney*
PS: Nevíte, proč je pozadí tohohle textu bílé? Sere mě to.

Site Report #3

26. july 2011 at 13:32 | Tiney*
Co dělám?
Flákám se a nudím. A taky jsem totálně zažraná do True Blood. Dneska chci udělat něco s avril-lavigne, konečně donatsavit lay s Harrym Potterem a pak chci zkusit jedno překvápko :D. Dobře, dvě. A večer bych chtěla udělat nějaký update. A čeká mě pozastavení, protože jedu na tábor, takže chci vytvořit nějaký pěkný nápis :D. A nebylo by od věci udělat ikonky pro elite klikací. A že by náběr affilates? No, uvidíme...
Pac a pusu, Tiney*

I am not living for future anymoore...

24. july 2011 at 16:08 | Tiney*-
Tumblr_losqh9ufi21qceolvo1_r1_500_large
Proč? Proč neumí plnit sliby? Proč mi slibují počítač, když mi pak řeknou že mi nic kupovat nebudou... Proč, když mi řeknou, že je pojedeme do mekáče na večeři, nakonec mě tam nevezmou? Proč, proč, proč, proč, proč?

Diary #1

23. july 2011 at 11:47 | Tiney*
Nikdy se nezkoušejte dopovat redbully a nespat celou noc. V 4:30 nastane zlom a nakonec budete jenom ku*evsky unavení...
Zííííív.
Tak ano, dneska jsem šla spát v 4:30. Fajn. Jsem unavená, nejde mi grafika a tak radši přidám něco na avril-lavigne =//. Dneska nastavím design pro velkecary a dám sem jeden starý volný se Selenou Gomez, ale to spíš v průběhu večera. A jak se máte vy? Co prázdky, užíváte si?
Tiney*

Sorry....

21. july 2011 at 17:27 | Tiney*
Holandani jsou prostě sexy....

Zdravím vás všechny =P
Zajímalo by vás proč jsem tu tak DLOUHO nebyla?
Chvíli před mým odjezdem do Rakouska se Ústeckým krajem prohnala nepříjemná bouřka. A hádejte kdo zapomenul vytáhnou modem ze zásuvky... A víte co se stane, když udělá blesk bum do vašeho wifi modemu? Nedostanete se na internet pekelně dlouho. Takže jakmile jsem se vrátila z Rakouska, byla jsem ready přednastavit grafiku, ale okolnosti mi nepřály. Omlouvám se.
Dále se omlouvám blogům, které u mě měly objednaný lay. Zkusím to nastavit ještě dneska.
A konečně dobrá zpráva! Jsem novou majitelkou avril-lavigne.blog.cz. Život je fajn.
Teď se snad konečně dostanu k oběhnutí affilates a nakonec snad i k nějaké grafice =P**

Update 15

15. july 2011 at 8:00 | Tiney* |  update


9.7-16.7
Tak dneska zase děs =//. Prostě strašně hnusná grafika, ale co nadělám, že?

Update 14

13. july 2011 at 8:00 | Tiney* |  update


9.7-16.7
Dneska jsem chtěla přidat několik retouchů. Jsou ale naprosto příšerné. Jediné, co mě ospravedlňuje je to, že jsou před čtvrt roku staré. Až na tu Britney. Tu jsem dělala 5.7, tudíž v den, kdy jsem přednastavovala tenhle článek. Zítra snad něco lepšího. Žijte šťastně.

Update 13

11. july 2011 at 8:00 | Tiney* |  update
9.7-16.7
Tak a druhá várka ještě nepovedenějších avatarů s kočičkami a dvěma editorialy. Musím uznat, ten se Selenou se mi líbí (já vím, sebechvála smrdí, no jo no), ale ten s Taylor je strašný. A kočky jsou ještě kýčovitější než obvykle. Samá smetana a růžová poleva. No nic, jen nezapomeňte na hrozbu ninja kočky Myšáka (viz. update 10). Žijte šťastně!


Update 12

9. july 2011 at 8:00 | Tiney* |  update
9.7-16.7
Pro milovníky malých chlupatých stvořeníček tady mám 2 avatary na toto téma. Jsou samozřejmě jako vždy naprosto strašné, ale kdo chce nechť je použije. Kdo zkopíruje bez zdroje, bude bez milosti popraven mým vlastním chlupatým nyndžou, zvaným Myšák. Pak tu mám také dva editorialy s Emmou a Katy, ten s Katy se mi docela líbí. Opět povoleno kopírovat jen se zdrojem. Jo a jinak, mám v počítači ještě dva avatary s kočkami a dva editorialy =P. Ale ty až pozítří. Žijte šťastně.

Update 11

8. july 2011 at 8:00 | Tiney* |  update


Tak ano. Dneska odjíždím do Rakouska. Né že bych se těšila, to ani omylem, ale zase na chvíli vypadnu z domu a bude klid. Co se týče blogu, je tu něco málo přednastavené. Mějte se tu hezky =))
PS: Ty editorials jsou hrozný, ale na příští týden mám připravený hezčí =))

Update 1,0

6. july 2011 at 12:54 | Tiney* |  update
Popřejte k narozeninám Seleně Gomez tím, že zmáčknete Follow na TOMTO twitter účtu! Děkuju =*
-------------------------------------------------
No doprele. Přijela k nám babička. Fakt super. Teda omlouvám se za pozdní info., přijela už předvčírem. Myslím že důležitá věc, kterou bych měla zmínit je, že mě nesnáší. Teda ona nesnáší snad všechno, ale mě extrémně moc. Dělám jí tady služku už dva dny, zatímco jsou rodiče někde v německu, já tady posluhuju, hlídám sourozence a... No prostě děs. No a taky mi hlavně pořád říká jak jsem přibrala, jak jsem tlustá a jak mám velký břicho a prdel. upřímně, nemerte to jako samochválu, ale myslím si, že mám naprosto normální postavu a BMI mám nižší než bych měla mít. A to mi ještě před pár lety říkala, jak jsem strašně vyhublá, atd. Já jsem totiž fakt byla extrémně hubená. Akorát pak přišla puberta a tak,a samozřejmě že jsem trochu přibrala proboha. A ona sama fakt není dobrej příklad xD. Ale co nadělám, že?
Dneska jsem udělala 36 ikonek, ale všechny vám je sem asi nedám.

The end? Possibly...

5. july 2011 at 16:06 | Tiney*
Slavnostně přísahám, že už se nikdy nezúčastním žádný zasraný SONS, SONB, SOND a podobných píčovin. Jsem z toho jenom smutná. Kdybych aspoň věděla, že vypadávají dva. No tak když jsem na tu poslední holku měla náskok snad 12 hlasů, přestala jsem shánět hlasy. Ale to už je teď stejně jedno. Jo a taky přemýšlím že SKONČÍM S BLOGEM. Proč? Nikdo sem nechodí, a snad to ani nemá cenu. No tak já nevím, napište co si myslíte =//

Signes.....

4. july 2011 at 17:50 | Tiney*
Možná jsem vynalezla nový druh grafiky. Né, dělám si srandu. Jen mě napadla taková děsná blbost a zkusila jsem to. Budu ráda, když mi upřímně napíšete, jestli to má cenu.... Prosím všechny AFFS, aby tohle vyplnily.


1.Líbí se vám to?
2.Mám vyrobit další?
3.A jaké nápisy by se Vám líbily? [například tady je FASHION]
4.Mám udělat objednávku?

PS:Tato grafika zatím není volně k používání....Prosím nekopírujte ani se zdrojem...

Jak na plynulé odmazání obrázku ve photoshopu?

3. july 2011 at 12:10 | Tiney*

Tak jsem se rozhodla vytvořit další návod, akorát jsem moc nevěděla, jak ho nazvat. Doufám že se vám to povede. K práci je nutné mít Adobe Photoshop. Takhle vypadá výsledek:

  1. Tak začneme tím, že si uložíme obrázek z mé PNG gallery (samozřejmě i odjinud) způsobem: stiskneme pravou klávesu myši zvolíme ´uložit obrázek jako´... Obrázek si uložíme do nějaké složky. [obrázek]
  2. Pak si obrázek otevřeme v adobe photoshopu. Já mám CS3. [obrázek]
  3. Teď, když máme obrázek otevřený, klikneme na nástroj guma. [obrázek]
  4. Teď si gumu nastavíme tak, aby byla ´tvrdost´ 0 a velikost bude libovolná. [obrázek]
  5. A teď už prostě umažeme tu část, kterou chceme vymazat [obrázek] a obrázek uložíme v PNG. [obrázek, obrázek]
Tak a to je všechno, je to velmi jednoduché. Tento návod je přísně zakázáno kopírovat, kdo tak učiní, ať už se zdrojem nebo bez, bude nahlášen adminovi blog.cz.

Update o,8

1. july 2011 at 11:21 | Tiney*

Achjo... Zase jsem udělala pár blbostí, ale popravdě řečeno nučeho nelituju. Omlouvám se že jsem nedodala slíbený článek s grafikou, ale měla jsem toho docela dost...Dneska přidávám opravdu hodně grafiky, užijte si den, pá,
Tiney

Ordered layout

1. july 2011 at 10:00 | Tiney* |  ordered layouts
Ordered layout #1 for bridgitmendlerfan.blog.cz
Spokojenost: 70%
Spokojenost majitelky blogu: ???