Hodnocení blogu- hq-jonas.blog.cz

12. may 2011 at 20:13 | Tiney*


Adminka: Bea
Stáří blogu: 6 měsíců
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Layout: 8/10; layout je velmi povedený, ale na můj vkus až moc přeostřený. Jsou na něm špatně vidět odkazy v menu a v google chrome mám posunuté ´poslední obrázky´. Grafické provedení je ale velmi povedené.
Aktivita: 10/10; jseš velmi aktivní, myslím že je pro tebe blog velmi velmi důležitý, jen tak dál!
Kvalita článků: 10/10; je samozřejmé, že pokud vlastníš fansite, tak se kvalita článků moc nedá hodnotit, ale myslím že jsou určitě dobré, stručné a s kvalitními informacemi.
Gramatika: 10/10; na tvém blogu jsem si nikdy nevšimla žádných gramatických chyb ani překlepů, myslím že máš i dobrou stylisiku (Jde ti čeština? =D)
Přehlednost: 7/10; tak tady jsem trochu narazila. Nelíbí se mi uspořádání galerie, konkrétně photoshootů, ale zase chápu, že he tady dilema jestli rozdělovat rozcestník na Joea, Kevina a Nicka, nebo to prostě hodit všechno dohromady. Docela mi tam chybí rozřazení na roky, je to lepší, protože princip fansite je poskytovat informace fanouškům a pokud zrovna hledají nějaké fotky, může to být značně nepřehledné. Ale všimla jsem si, že teď doplňuješ staré informace a věřím, že je to v pořadí =)
Celkový počet bodů: 45/50
Známka: 1*
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Můj názor: Tvůj blog je velmi kvalitní a oblíbená fansite o skupině Jonas Brothers. Ráda se tam zajdu podívat a jsi jedna z mých nejoblíbenějších affs. Jsi i skvělá holka a ráda si s tebou vyměním nějaký vzkaz nebo tak. Podstatou hodnocení blogu je sdělit ostatním svůj názor a pomoci jim vyřešit věci, které se mi nelíbí. Jediná věc, která je trochu zásadnější je opravdu jen ten rozcestník photoshoots, ale je samozřejmě jen a jen na tobě, jak to uděláš. Mě se to třeba nelíbí a někomu zase jo. Tvá fansite je skvělá a doufám že budeš pokračovat dál! =)
Diplom dodám zítra odpoledne...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Klik :)

Klik :)

Comments

1 Bea {hq-jonas} Bea {hq-jonas} | Web | 13. may 2011 at 8:19 | React

děkuji a máš pravdu stěmi photoshooty je to na prd....přidávám starší věci a potom se vrhnu i na shooty......jinak čeština mi jde pokud za 2 je dobrá známka....děkuji za názor a moc si ho vážím, jsem rádaže jenom nechválíš ale i kritizuješ......co se týče layoutu nejde menu moc viděět ale to se napraví novým layoutem až ho udělám.... díky ještě jednou odpoledne hodnocení přidám na web...

2 Deiny....your aff Deiny....your aff | Web | 14. may 2011 at 10:42 | React

Krásný dess:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama