Jak se konečně naučit Anglicky?

12. april 2011 at 16:00 | Tiney* |  tipy
Máš z Ájiny věčnou dvojku? Máš jedničku, ale když mluvíš s rodilým mluvčím, tak mu nic nerozumíš? I to se dá překonat. Tady je pár základních kroků jak si zlepšit znalosti Anglčtiny.
1. Rodilý mluvčí
Ano vážení. Ani já jsem tomu zpočátku nevěřila a na hodiny k lektorce chodila jen nerada. To ale trvalo asi jen měsíc. Pak jsem hodiny začla zbožňovat. Lektorka je skvělá a mluvíme o spoustě různých témat jako například život, vegetariánství, škola a tak. Už jsem tam třetím rokem, neuvěřitelně se mi zlepšila angličtina a když jsem byla loni v Londýně, rozumněla jsem jim! Hodiny jsou možná poněkud finančně náročné, ale stojí to za to!
2. Seriály v AJ, nejříve s titulky a potom bez
Tuhle perfektní radu mám od kamaráda. Řekl mi o tom v době kdy jsem byla naprosto zblázněná do The vampire diaries. Hrozně se mi líbil jeden díl. Pak jsem na něj koukla znova. Poměrně jsem si pamatovala některé fráze. Napotřetí jsem si díl pustila bez titulků a byla jsem velmi překvapená. Můj mozek si ´sám´ ukládal různá slovní spojení. Perfektní a finančně nenáročný způsob jak se naučit Aj :))
3. Anglické hodiny na internetu (youtube.com)
Na internetu najdete spoustu zábavných učitelů, kteří vám gramatiku vysvětlí online klidně i lépe než naši svatí školní učitelé :D. Doporučuji tohoto učitele, který se už dostal k 50. lekci. Ukázku z první lekce najdete pod perexem


Na další rady se zaměříme příště- tedy jestli se vám článek líbil a dáte v anketě ano ,)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kikuš Kikuš | Email | Web | 12. april 2011 at 18:12 | React

najlepšie sa anglina učí z počúvania pesničiek :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama