February 2011

Doplňky co vás dostanou!

27. february 2011 at 14:47 | Tiney* |  fashion


Rozhodla jsem se že přidám pár konkrétních informací o sobě, a to prostřednictvím rubriky fashion. Mám ráda modu a myslím si že se obléct umím, a ještě docela dobře,). Mám ráda hlavně originalitu a 50. léta. Koukla jsem na svůj oblíbený web FLER a u své oblíbené ALARISS (prosím podpořte ji a prohlédněte si její výrobky, stojí to za to!) jsem našla pár doplňků, které mě jednoduše dostaly!


xoxo a komentujte, Tiney*


Více pod perexem!


Dvanáctiletý holčičky co už to maj ´ za sebou´ aneb jak to vidím já?

26. february 2011 at 19:09 | Tiney* |  tema tydne
Je to tak. Doba se mění. I já mám kámošky co jim je o DOST míň ne mě a už ´to´maj za sebou... Pravda, já ještě neoslavila patnáctiny, ale myslím si že se vyplatí si počkat. Ráda bych uvedla jeden příklad. Jedná se o mojí ex kámošku, ale nehodlám jí tímto článkem nějak urážet. Ona stejně ví že s jejími ´názory´ nesouhlásím. Zmíněné dívce, jíž pro tuto chvíli nazvu například Elena (není to její jméno) táhne na čtrnáct. Je to fajn holka, poznala jsem ji na táboře. Dobře jsem si s ní rozumněla a byla hrozně fajn. Jak už to tak u holek v naší věkové kategorii bývá, nakonec jsme se dostali až k tématu... však víte ,). Já se zatím na vážné vztahy necítím. Jsemzvyklá že nějaké amarádky chodí ven se svými kluky, ale Elena mě dost překvapila. Mělav tu chvíly vážný vztah s jakýmsi Danem. Byly spoluu měsíc a už mu stihla zdovolením vykouřit! O panenství přišla ve svých dvanácti letech na školních záchodech s klukem kterého sotva znala. Nechodím s ní na školu, ale mám to od důvěryhodných zdrojů. Nicméně, ta holka byla v pohodě, než jí došlo že se s tím může chlubit. No, celkový další průběh je asi jasný, že? Po skončení tábora jsem s ní přerušila kontakty, nestojím o takovou kámošku, která mě pořád bude poučovat asi víte o čem. Takže, jaký z toho plyne závěr? Podle mě je určitě lepší počkat na pravou lásku, ale samozřejmě je to každého věc jestli se s někým vyspí sjetej trávou na páteční dýze, jen aby to měl za sebou. A co vaše názory? A osobní zkušenosti?
xoxo Tiney

More Affilates list

20. february 2011 at 19:03 | Tiney*
.......................................................................................................................................................
TOP
návštěva 1×Za dva dny
neti butka|Deníček
Najkhý|Deníček
.....................................................................................................................................................
REGULAR
návštěva 1×za tři dny
Momentálně žádné nevlastním =D
.....................................................................................................................................................
NEAKTIVNÍ :(
neaktivní začnete být asi po 14 dnech od posledního článku či v případě pozastavení
Zuzankaaa|Avril Lavigne
Patricia|Deníček
AshleynQa|Ashley Tisdale
......................................................................................................................................................
CHCEŠ TU BÝT I TY?

Avatars #3 feat. Taylor Momsen

19. february 2011 at 11:52 | Tiney
Nemám s nimi velký problém :) Jsou sice nesmírně přeostřené, ale moje :)*DO you want  to see more? Perex :)


Avatary #2 feat. Avril Lavigne

19. february 2011 at 11:25 | Tiney
Netsydím se za svoje grafické začátky :) jedny z prvních avatarů :)) snad se budou líbit :D
       
Do you want to see more? Perex :-)

Wanna be affilates?

18. february 2011 at 17:44 | Tiney |  OTHER

city-lover.blog.cz

PRAVIDLA pro ELITE................................................................
- můj blog navštívíš alespoň 4x týdně a napíšeš komentář
- tvůj blog je na úrovni (články, layout)
- výhody elite=budeš mít odkaz/ikonku v mém menu a mou stálou reklamu a podporu v tvých soutěžích :),můžeš si u mě jako cenu za spřátelení objednat například sadu avatarů :)

PRAVIDLA pro TOP...................................................................
- můj blog zavítáš alespoň 2x týdně a napíšeš komentář
- tvůj blog má články na úrovni
- tvůj blog není o kusovkách (nebo s velkým počtem kusovek)
- výhody top= Budeš mít mou podporu v tvých soutěžích, cena za spřátelení.

PRAVIDLA pro REGULAR
-na můj blog nemusíš chodit, jde pouze o reklamu
-Na můj blog zajdeš alespoň jednou týdně

PŘIHLÁŠENÍ..............................................................................
- přezdívka
- blog
- proč by jsem tě měla vybrat?
- ELITE/TOP/REGULAR
- souhlasíš s podmínkami?

I KDYBYCH TĚ DO AFFILATES NEPŘIJALA, OZVU SE TI!
UPOZORŇUJI ŽE O SVÁTKY NEOBÍHÁM!!!

Avatary #1 feat. Miley Cyrus

13. february 2011 at 16:50 | Tiney
Jsem tak přemýšlela, že bych sem měla dát něco  z mé grafiky. Nedivte se tagu x-layout-x.blog.cz, je to můj bývalý blog :)) kopírujte pouze  se zdrojem, a doufám že se budou líbit!


*smysl života*

12. february 2011 at 18:24 | Tiney |  tema tydne
Smysl života. Zajímavé a povzbuzující téma. Jak jsem si ho vyložila já?

  • Život je něco zvláštního a nepopsatelného. Mnoho lidí si toho neváží. Rozhodne si ho vzít. Nebudu lhát, i já o tomuvažovala. Jenže teď už jsem ráda že jsem a jsem ráda i za to čím jsem.
  • Jestli mi něco opravdu pomohlo, byla to americká reality show If you really knew me aneb Potrhané osudy. Děj by se dal shrnout takhle: naprosto rozdílní studenti, kteří se mnohdy ani neznají se zúčastní tzv. Dne výzvy - Challenge Day, což je program navržený tak, aby sjednotil studenty na školách. Studenti se shromáždí v jedné místnosti a každý z nich je přiřazen do skupiny, které musí odhalit něco osobního. Cílem "challenge" je ukázat studentům možnosti lásky a přátelství i přes různorodosti povah a životního zázemí, poznat pravdu a nebát se dát svoje city najevo.
  • Každý má pro co žít. Ty, já i lidé, kteří si myslí že nemají pro co žít. Lidé, kteří si myslí že nemají pro co žít prostě ještě nenalezli smysl života. A o tom to je :-)

Reklamy

11. february 2011 at 17:35 | Tiney*
Takže ano, pod tento článek si pište vaše travn reklamy. A ppokud se mi bude chtít tak na vaše reklamy i kliknu ,)